BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Şişmiş Gözler
Şişmiş Gözler
Anasayfa / Sağlık / Şişmiz Gözleri İndirme. Şiş Gözler Nasıl İner _?

Şişmiz Gözleri İndirme. Şiş Gözler Nasıl İner _?

Gözlerinizin veya gözaltlarınızın torbalarının şişmiş olarak görünmesinin nedenleri ve bu nedenlerin gidermek için yapılabilecekler. Gözaltı torbalarının şiş görünme sebepleri oldukça fazladır. Nedenlerini doğru belirlenip en uygun tedaviyi uygulayarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Gözümüzü besleyen kanalların ağır akması sonucu gözlerde şişlik oluşmaktadır. Sürülecek solüsyonla ilgili kanalların daha iyi akışı sağlanır. Derin nefes alma, masaj ve egzersiz bu sıkıntınızı aşmanıza yardımcı olacaktır. On kere derin nefes alın, On kere gözlerinizi altından ve üstünden kukla oynatır gibi çekin. On dakika içinde en iyi kremden etkili olacağının farkına varacaksınız. Eğer ki düz bir zeminde yahut yüz aşağı yatarak uyumuş iseniz, sıvı gözlerinizde birikmiştir. Şekerleme yaptığınızda başınızın dik olmasına dikkat edin.

Yemeklerinizde tuz tüketiminiz fazla ise bu sizin gözlerinizde şişmelere sebep olacaktır. Tuzu ve diğer sodyum içeren tüketim mazemelerinden uzak durun. Soya sosu fazla kullanımınızda da bu sorunu yaşarsınız.

Şiş gözler yaşınızla ilgili olmakla beraber profesyonel tedavi uygulanması gerekebilir. Şişlik yağla ilgiliyse cerrahi müdahaleyi hekiminiz önerebilir. Bu tip şikayetleriniz varsa doktorunuza başvurun.

Gözaltı şişliklerinde hemoroid kremi kullanmanın faydalı olup olmayacağı sorulmakta. Bu tür kremleri tercih ediyorsanız çok dikkat etmelisiniz. Denemek istiyorsanız, alerjik reaksiyonlarla karşılaşabilirsiniz heminize danışmadan uygulamayın. Özellikle düğün günü kesinlikle kullanmayın.

İlginizi Çekebilir.

kahve

Kahve telvesinin faydaları

Kalbi kuvvetlendirir. Hazmı kolaylaştırır. Yarimbas ağrılarını dindirir. Nikris yatıştırmaya ağrı. Cilt kanserine karşı etkilidir. Astım ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir