BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Anasayfa / Sağlık / Patates suyunun faydaları nelerdir ?

Patates suyunun faydaları nelerdir ?

patates patates suyu, B1, B2, PP vitaminleri içerir. Ayrıca, potasyum, magnezyum, kalsiyum, demir, alüminyum, manganez, çinko, nikel gibi değerli metal. Onlar pişmiş zaman yok olurlar. Çiğ patates suyu eğer tüm bu faydalı bilgilerin için vitaminler yarar.

Çiğ patates suyu karın ağrılarını dindirir, mide ve safra kesesi taşları, varlığını ve bazı karaciğer şişmesine geliştirir, iltihap giderici, kansere karşı koruduğunu, gastrit, ülser, on iki için yararlı ülser, yüksek tansiyon ve damar sertliğinde kullanılır, idrar söktürücü, albümin ve b asurda yararlı, taş ve kum kaybı.

Patates suyunun faydaları nelerdir ?
Patates suyunun faydaları nelerdir ?

Kullanımı
Karaciğer ve safra kesesi taşları; öğle ve akşam yemekten önce bir fincan patates suyu, bir miktar limon sıkılmış sarhoş yararlı. Soyulmuş patates suyu sabah aç karnına bir çay bardağı içilir, bir ay kadar devam edersek, çeşitli yararlı, mide rahatsızlıkları.

 

Yüksek kan basıncı ve damar sertliği; ve üç bardak suya 30 gram patates soyun ve ince ince doğrayın birlikte, 30 dakika kaynatılır, süzülür, günde 2 fincan içilir. Bir süre devam edilmelidir. Bu bol su aynı zamanda idrar söktürücü, taş döken, safra akışını kolaylaştırır, bağırsak parazitlerini azaltılması için yardım. Radyasyon ve kimyasal kalıntılar karşı kanı zehirler, temizler, hücreleri.

Patates nişastası nedeniyle diyabetiklerde kan şekeri yükseltir hızla. Aynı zamanda, sismanlaticidir. Bu nedenle, şeker ve yağ patates edenler için daha az yemek istemiyorum.

Ülserlerin ile patates ezilir, tuz ve bir miktar saf zeytinyağı ile karıştırılır, yemeklerden önce, 2 veya 3 yemek kaşığı toz. Bir gün aç karnına, 1 veya 2 bardak içilen çay, patates suyu ülseri tedavi. Bir süre devam edilmelidir.

İlginizi Çekebilir.

84d9b5d200bf32

Kakule faydaları

AÇIKLAMA: >Sıcak bölgelerde yetişen,zencefilgiller bir bitki tohumlaridir.bu tohumu, mercimek, küçük ve beyazimtraktir.hos ve keskin bir ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir