BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Anasayfa / Sağlık / Hangi Taşlar Neye İyi Gelir ( ŞİFALI TAŞLAR )

Hangi Taşlar Neye İyi Gelir ( ŞİFALI TAŞLAR )

TAŞLAR VE FAYDALARI

 Hangi Taşlar Neye İyi Gelir ( ŞİFALI TAŞLAR )
Hangi Taşlar Neye İyi Gelir ( ŞİFALI TAŞLAR )

AZURİT: veya Uzun süre bir araba kullanır çalışmak için bilgisayar başında yorulan gözlere çok iyi.

TURKUAZ: ülkemizde, ya da bir isim bu taş, Turkuaz kalp hastalıkları, tansiyon ve sindirim sorunlarına karşı etkilidir. Sadakat, dostluk ve sevgidir. Özellikle kadınlar için seks ve çekiciliğini arttırır ve huzur verir.

YEŞİM: toksinleri vücuttan atmaya yardımcı olur. İyi diş ağrısı için. Ağzınızda bir süre tuttuğunuzda ağrıyı. Kadınlarda, adet, ağrı ve doğum sancılarına iyi gelir, denge duygularını.

MERCAN Mercan taşı, sedef hastalığı da dahil olmak üzere, bir deri hastalığı, tedavisi kullanılır. Saflığın ve dengenin korunmasına yardımcı olur. Kem gözlere karşı. Konsantrasyon eksikliği, sorun giderici.

AKUAMARİN: Akuamarinin sinirleri yatıştırıcı özelliğinin yanı sıra düşünceler kurmak ve yaratıcı gücün ortaya çıkmasında büyük bir rol düşmektedir. Böbrek, karaciğer, dalak, güçlendirir ve tiroid yetmezliği ortaya çıkar.

YAKUT: Kan dolaşımı ve bağışıklık sistemi üzerine olumlu etkileri vardır. Cinsel sapkınlıklar giderir. Liderlik vurgulayarak çevrenizdeki insanlara karşı sorumluluk duygusu.

TOPAZ: Topaz taşı bir ismi, Sarı Yakut olarak bilinmektedir. Yine, bu taş verilen isimlerden biri de Aşk Taşı adı. Aşıkların arasındaki anlaşmazlıkları giderir. Kişinin sanatsal yönlerini açığa çıkarır. Göz hastalıkları.

ZÜMRÜT: Bağışıklık ve sinir sistemi, kalp, ciğer aynı zamanda kuvvetlendirdiği bilinir böbrek. Bedeninizi ve ruhunuzu temizleyerek duygusal denge durumu. Samimiyet ve sadakat sembolü. Kullanan kişinin yüksek, zorlukları aşmak zorunda kalacak karşı karşıya geldi. Cesaret ve kendine güven.

AYTAŞI: Bacak ve sırt ağrısı, kramplar, aynı anda. Bilinçaltı zihin açık, konuşma yeteneği verir, duygu ve düşüncelerinizi rahat bir şekilde dışa vurmaya.

KUVARS: taşların Yoğunluğu en yüksekler arasındadır. Beyni uyarır, negatif enerjiyi yok ederek pozitif enerjiye çevirir. Kıskançlık, korku ve öfke, koruduğu bilinir. Uzun süre kullandığınızda akan bir suyun altında yıkadıktan sonra bir gece seni gömülecek toprak, taş, derleyen negatif enerji yayar.

JASPER: sindirim sistemi ve İç organları güçlendirir, yüksek enerjili, güçlü hissetmenizi sağlar. Erkekler için cinsel dürtüleri arttirir.inanc, sadakat, sevgi ve saygı.

AMETİST: Yatıştırıcı etkisi bilinen ametist bağışıklık sistemini de bir meditasyon içinde kullanılabilecek bir taştır. Enerjisi çok yüksek olduğu bir ortam bütün kötü enerjiyi pozitife çevirir.

İlginizi Çekebilir.

84d9b5d200bf32

Kakule faydaları

AÇIKLAMA: >Sıcak bölgelerde yetişen,zencefilgiller bir bitki tohumlaridir.bu tohumu, mercimek, küçük ve beyazimtraktir.hos ve keskin bir ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir