BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Anasayfa / Sağlık / Ananasın faydaları nelerdir ?

Ananasın faydaları nelerdir ?

Pürüzsüz bir cilt için demir, güçlü saç-tırnak ve cilt için, kalsiyum; sağlıklı cilt ve göz için, vitamin A; hücrelerin çoğalmasını, B vitamini ve ciltte kollajen oluşumu için, vitamin C.

 Ananasın faydaları nelerdir ?
Ananasın faydaları nelerdir ?

Protein sindiren ve bu zayıflaması bromelain, bir enzim sindirime yardımcı olur, vücutta oluşabilecek, enflamasyon ve şişkinlikleri de etkili bir biçimde azaltır. Özellikle sinüzit, bademcik iltihabı, gut hastalığı, mafsal iltihabı ya da yaralanma veya ameliyat sonrası iyileşme dönemlerinde bu faydalı olduğu bilinmektedir.

Bromelain, vücudun su tutmasını azaltır, iltihap giderir, Aşırı trombosit yapışkanlığını önlemek için doğal bir kan inceltici. Ancak bromelainin kan inceltici ilaçlarla birlikte kullanılması tavsiye edilmez. Bazı kişilerde alerjik reaksiyonlar oluşturabilir veya, kalp hızını yükseltebilir.

Ananas, nadir bir mineral olan manganezin mükemmel bir kaynağıdır. Anti-oksidan koruma ve destekçileri bağışıklık sistemini güçlendirir. Sağlıklı bir diyet meyvesidir.

Ananas kilo verdirir. Ananas insan vücudunun ihtiyaç duyduğu bütün vitaminleri ve 16 doğal mineral. Bu ağırlık etkileyebilir secret, su rezervleri zengin. Ananas suyu vücuttaki yağlar etkili bir şekilde eritebilir. Bu nedenle, her gün, yemek ananas suyu, ananas ya da tüketilebilir. Ancak yemeden önce ananası tuzlu suda yarım saat kadar bırakın.

Mide ve bağırsakları temizler. Ananas etin sindirimi yardımcı olabilir. Ananas yer almaktadır. et proteininin etkili bir şekilde çözümleyerek mide ve bağırsakları hareketlendirir.

Cildi güzelleştirir ve saç. Bu B vitaminleri açısından zengindir cilde, etkili ve ruhsal bir hastalıktır. Ayrıca, ananas ortadan kaldırılması ve stres de bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine yardımcı olur.

Tansiyon ve kandaki yağ oranını düşürüyor. Ananas kan dolaşımını ve kan basınç yanı sıra, kan lipid düzeyleri düşürmede etkili olabilir. Ananas, vücutta yağ birikimi.

Soğuk algınlığına karşı birebirdir. Ateş, öksürük, boğaz ağrısı ve ateş en önemli belirtiler bulunmaktadır. Bu durumda, yatakta istirahat yanı sıra bir bardak taze ananas içilebilir su. Çünkü ananas suyu, azaltılması yangın tüpü özellikle etkili olabileceğini enfeksiyonunun önlenmesi. Tıbbi araştırmalara göre, eskiden beri insanlar, boğaz ağrısı, öksürük, ananas maya proteini içerir çözmek için çabalıyor.

Beyin ve kanı temizliyor, beyin kan dolaşımını artırır.

Bu son yapılan araştırmalarda doğal yapısında bulunan bromelain enzimi, enerji, CCS, insan vücudu da dahil olmak üzere, kansere karşı bağışıklık sistemi, kanıtlanmış oldu. Bromelain, yıkmak vücutta protein ve sindiren bir enzim sindirimi kolaylaştırır, mide asidini düzenler. Kemik ve eklem artrit. Alerji karşı koruma sağlar. Bu yağ yakıcı enzimler kozmetik sektöründe, meyve özelliği de bu ilgi arttı. İdrar söktürücü etkisi nedeniyle vücuttaki toksinlerin selülit tedavisi için kullanılan.

Bu vücut oldukça tatmin edici hızını çünkü protein sindirimi kolaylaştırır.

İlginizi Çekebilir.

kahve

Kahve telvesinin faydaları

Kalbi kuvvetlendirir. Hazmı kolaylaştırır. Yarimbas ağrılarını dindirir. Nikris yatıştırmaya ağrı. Cilt kanserine karşı etkilidir. Astım ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir