BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Anasayfa / Sağlık / duru atmosfer taşıyan klimalar tercih edilmeli

duru atmosfer taşıyan klimalar tercih edilmeli

TOBB ETÜ Hastanesi bağır Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Numan Numanoğlu, bireysel klimaların, hava havasını soğutmak amacıyla emerken havanın içindeki nemi de alarak hariç bir ortama tahliye ettiğini belirterek, “Fazla nem alınması birtakım rahatsızlıkları tetikleyebilir. hele beyit tipi split klimalar ortamdaki havayı kullanıyor. düzlem dışından berrak ambiyans nâkil klimaların yeğleme edilmesi gerçek olur” dedi.

klimalar
klimalar

Numanoğlu, yaptığı nominal açıklamada, merkezi klimaların, çoklu mekanlardaki ortamlardan emilen havanın tarz ünitede ısısının ve neminin değiştirilerek kanallar yoluyla gene ortama gönderilmesi veya merkezde soğutulan suyun mekanlardaki ünitelere gönderilerek orada ısısını bıraktıktan sonra soğutma kulelerinde yeniden soğutulması prensibiyle çalıştığını aktardı.

Bu merkez ürünlerde kanallar boyunca, üfleme ağızlarındaki filtrelerde ve suyun açıkta soğutulduğu bölgelerde nemlenme ve meydanda ortama maruz kalınma gibi sebeplerle bakteri, pas kabilinden istenmeyen unsurların ortama taşınmasının mümkün olduğuna nişan fail Numanoğlu, şunları kaydetti:

“Bireysel klimalar, kucak havasını soğutmak amacıyla emerken havanın içindeki nemi de alarak dışarı bir ortama tahliye eder. aşkın gönen alınması birtakım rahatsızlıkları tetikleyebilir. Yeni göbek ferdî klimalarda rutubet oranını konfor şartlarında saymak için gerektiğinde soğutma gücünü ayarlayan fonksiyonlar vardır.”

Numanoğlu, klima alırken, haricen aldığı duru havayı ortama taşıyanların yeğleme edilmesi, klimaların her yıl fen ve dezenfeksiyon bakımının yapılması kadar tavsiyelerde bulunarak, “Ev tipi split klimalar, mekandaki havayı alıp sıcaklığını düşürerek gene ortama veriyor. Bu tıp klimalar haricen nezih alım almaz. dışarıdan hijyen tarz meydan kimi modelleri vardır. âlem dışından münezzeh tarz taşıyan klimaların yeğleme edilmesi sağlam olur” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir.

84d9b5d200bf32

Kakule faydaları

AÇIKLAMA: >Sıcak bölgelerde yetişen,zencefilgiller bir bitki tohumlaridir.bu tohumu, mercimek, küçük ve beyazimtraktir.hos ve keskin bir ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir