BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Anasayfa / EĞİTİM / LYS Sınavının zorluk düzeyi orta seviyededir

LYS Sınavının zorluk düzeyi orta seviyededir

Adayların yoğun emek harcamak, uzun bir hazırlık dönemi sonunda 2014 bugün LYS LYS-3 (edebiyat/coğrafya-1), oturumu sona erdi. TM TS kayıt türü öğrenci alan yükseköğretim programlarına seçtiğiniz bir gün içinde test LYS-3 (edebiyat/coğrafya-1) yer oturum 56 edebiyat, coğrafya, 24-1 soruyu yanıtladı. Sınav sonuçlarının temmuz, ayın ilk haftasında duyurulması bekleniyor. Her aday, sınav sonuç belgesi ham Puanı 12 farklı bu yıl hayata geçirilecek olan eklenmesi ile 12 farklı modu puan bulunabilir. Adaylar istedikleri bölümlerde yer alan sınav sonuçlarının yerleştirme puan yapmak.

Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) maratonu sona erdi. Uğur Hazırlık Uzmanları bugün yapılan LYS-3 Edebiyat/Coğrafya-1 sınavı sorularını değerlendirdi.
Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) maratonu sona erdi. Uğur Hazırlık Uzmanları bugün yapılan LYS-3 Edebiyat/Coğrafya-1 sınavı sorularını değerlendirdi.

Uğur hazırlık türkçe Anabilim dalı başkanı cevdet ilkeleri; “öğrencilerimizin elde edilen bilgilere göre, 2014 LYS-3 öğrenci daha önce de benzer bir dağılım ile konu dağılımı. Sınavda 22 soruları, anlatım dili, verilen bu bölümde, her öğrencinin okuduğunu anlama ve karma dil bilgisi öğrencilere soru sorma bilgi almak için yoklanmi. Sınav 34 soruları, edebiyat Bölümü, eğer kiloları geri, “Cumhuriyetçi türk edebiyatı”. Sınav çağdaş yazarlar da sorulara verilen zapt edilmiş up-to-date. Soru dağılımının İslam öncesi, Divan, organizasyonlar, Servetifunun, Fecriati milli edebiyat, talebinin yanı sıra tüm lise müfredatı, yoklanmi. Ayrıca akımlar, Batı edebiyatı ve sanatı kelimeler ile ilgili sorular. Özellikle edebiyat soruları öğrencilerin her biri hakkında bilgi soru onların arka koltuk ve kalitesinin artması için sınav. Öğrenciler duyularımız, sınavı bizim sitemizde bu eğilim çok benzer.”

Uğur hazırlanması Coğrafya Bölümü başkanı David göre, “bugün sunulan uzun maraton edebiyattan başka hangi Coğrafya (LYS-3) sınav ile bu yıl üniversite sınavları bitti. Coğrafya öğrencileri sınavda, aldığımız geri besleme olumlu. Sınavı seviye zorluk seviyesi Orta Doğu. Özellikle coğrafi olarak dağıtılmış politikası kapsamında göster, çok sayıda sorular. Türkiye haritası Dünya çapında müfredat birçok coğrafi bilgi sorgulanmıştır. Bu durumda, bakıyor sürekli eğitim lise öğrencilerinin genel harita okuma becerileri bu Yasa hakkında daha duyarlıdır. Sorunu kapsama konu, elde edilen bilgilere göre 11 ve ağırlıklı müfredat 10. sınıf oluşturulmuştur. 9 ve 12 üste kazançları daha az sorgulanır olmuştur. Küresel Çevre, iklim, çevre, toplum odaklı ekonomik coğrafya olmuştur”.

Uğur hazırlanması Üniversitesi koordinatörü Gülay Hasdemir bugün yüksek düzeyde bir katılım, edebiyatı, coğrafya ve tamamlanması ile LYS sınav maratonu bitti. Tüm öğrenciler için geçmiş olsun. Edebiyat test, soru sayısından daha fazla bilgi gerektirir dikkatli soru sormak için okuma becerileri nedeniyle öğrencilerin iyi bir hazırlık yaptık olağanüstü sınav görülmektedir. Okuma alışkanlığı, hızlı ve öğrencilere yararlı olacağı anlaşılmaktadır. Coğrafya sorunun insan ve ekonomik coğrafya ” temelde okuduğunu anlama, yorumlama, ve gerekli bilgiyi birleştirmek. Coğrafya birle güncel olaylar olabilir aslında daha çok rahat coğrafya soruları dünyanın gündemini takip güncel olaylar hakkındaki olan, bu gençlerin daha rahat çözebilir. Ayrıca, hem Türkiye hem de dünya haritası yararlanmak yeteneğini gösteren bir okalar Çevre bilincinin önemini, gençlerin farkındalık Coğrafya sorularını yardımcı olmuştur.

Öğrenci çalışmaları, onların alarak çalışma hayalim üniversitelere yerleşmek arzusu ile iyi bir tatil diliyorum”.

Uğur hazırlanmasına rehberlik koordinatörü nice Kosegil; “bugün, sanat ve edebiyat, coğrafya test LYS 1 sınav gösteriyor ki, düzenlilik ve başarılı olmak gereklidir verimli iş. Çünkü LYS testleri, yalnızca bilgi veya bilgi değil, yorumlanması, test tekniklerini kullanabilme, becerileri, zaman yönetimi soruyu doğru yapmak. Her yıl öğrenci sayısı sınava, ben şimdiye artış sıralamasında sınav test içinde zorluk derecesi yükseklik ve doğaldır. 2014 LYS duruşmalara ana yemekler (S tipi MF Matematik, TM puan türü hakkında matematik ve edebiyatı, çocuk edebiyatı TS), adayların sorun zorlayıcı, ve bu sayede sipariş yığılmış düzenli aralıklarla hastalığın ilerlemesini önlemek istiyorsanız. Yükseköğretim programları kontenjan lisesi’nden mezun sayısı öğrenci Sayısı sınav ve öğrencilerle olsa LYS maratonu önem veren herhangi bir diğer neden de istemiyorlar bölüm yerleşmek gerekiyor. Seçim döneminde bu öğelerin her birinin dikkat listelerinde adayların seçimi, yerleşim için istediğiniz bölümleri giriş bölümünde, bir uzman gözetiminde öneririz hazırlayın. Duyuru sınav beklendiği bu günlerde, öğrencilerin, araştırma departmanı, ve kontrol etmelisiniz dönemine hazırlanmalıdır.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir