BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Anasayfa / BAYANLARA ÖZEL / Yüzü Beyazlatmak İçin Ne Yapmalı ne Yapmamalı
Yüzü Beyazlatmak İçin
Yüzü Beyazlatmak İçin

Yüzü Beyazlatmak İçin Ne Yapmalı ne Yapmamalı

Yüz kısmınızın bambaşka bir beyaz görünmesi için salatalık , domates, çiğ patates ve soğan suyunu karıştırıp yüzünüze sürün.

Şayet Cilt renginizi açmak istiyorsanız. Bir adet yumurta akını köpükleşinceye denk karıştırın ve 4 gr gliserin ve 100 gr votka ekleyerek biraz daha karıştırın. Ardından bu karışımı yüzünüze sürüp takriben 20 dakika bekletin.

Güneş yanığına karşı yapmanız gerekenler ise : Güneşte fazla durdurunuz ve hem acı hemde yü<ünüzdeki yanmayı geçirmek için güneş yağı için ilkyardım yine buzdolabında.

Yapacağınız işlemde, Salatalığı ufak parçalar halinde doğrayın peşinden rendeleyin veya püre haline getirin. Bu mazemeyi elde ettiğiniz kıvamı 1 pamuk parçasının üzerine yayarak cildinize uygulayın, bastırın. süre size kalmış. veya demlenmiş çayı buzdolabında bekleterek cildinizi soğuk çayla serinletin. İdeal “söndürücüler” arasında soda da olabilir.

Cildinizi beyazlaştırmak için; Yavaş beyazlatıcı krem hazırlamak istersek, iki çay kaşığı salatalık suyuna 30 gr besleyici krem katılmış özel yapımlı krem kullanılabilirsiniz. Bu krem kapağı kapatılan siyah renkli cam kavanoza koyulup karanlık mekânlarda saklanmalı. Bu kremi herkes yapabilir.

Yüzü beyazlatmak için, evinizde düz yoğurtla yıkanabilir veya çilekten frenk. çileğinden rendelenmiş salatalıklardan yapılmış maskeler kullanılabilmekte. Maske sürüldükten sonra 30-40 dakika sonra yüzünüzü ılık suyla yıkayıp besleyici krem sürün.

Uyumadan önce yüze domates, taze salatalık, çiğ patates sebzeler soğanın suyu ve 1 dilim limon sirkesiyle birlikte karıştırılıp uygulanabilir. Köpükleşinceye kadar karıştırılan yumurta akına bir limon suyu 4 gr. gliserin ve 100 gr. votka eklenerek hazırlanan özel bileşim uygulanır.

Yukarıda belirtilenler yüzdeki çilleri yok etmek için değil ondan korunmak için kullanılır. Şayet bu çabaların hiçbiri yararlı olmadıysa tam tersine çil oluşma artarsa doktorun tavsiyesi olmadan başka çabuk etki edici kremler veya losyonları yüzünüze uygulayın. Çünkü yüzde iz kalabilmektedir.

///////////////////

okurumuzdan gelen bir tavsiyede : domates ve un iyi cilde iyi gelmekte, domatesi rendeleyip krem haline gelene denk un ekleyin yüzünüze sürün 30 dakika bekleyin ve yıkayın farkı hemen görceksiniz ve memnun kalcaksınız emin olun…

güneşte kararmamak için ne yapmalı, kararmamak icin, kararmamak icin ne yapmali, yüzümüzü beyazlatmak için ne yapmalıyız

İlginizi Çekebilir.

Ten_Renginize_Uygun_Makyaj_Rengini_Belirleyin thumbnail

4 adımda güçlü kirpikleriniz olsun

Makyajın en önemli adımı olan maskara. Çünkü rimel bakışta anlam verir. Ama bunu başarmak için, ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir